Położenie

Położenie

 

 

Wybierając nasze ośrodki jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zachwyceni ich świetną lokalizacją. Położone są nieopodal malowniczej Doliny Olczyskiej (do początku szlaku jest 8 min. piechotą) skąd możecie rozpocząć większość górskich wędrówek i napawać się niesamowitymi widokami, których w tej okolicy nie brakuje. Ponadto w bliskiej odległości (ok. 12 min. piechotą) w spokojnej dzielnicy Zakopanego przy osiedlu Chłabówka Dolna / Niżna znajduje się również kompleks narciarski Nosal aż z 8 wyciągami o różnej skali trudności. Miłośnicy zimowego szaleństwa niewątpliwie będą zachwyceni spędzając wolny czas na udoskonalaniu umiejętności w jeździe na nartach.

Niezwykle dogodne położenie naszych obiektów sprawia, że bez trudu traficie Państwo także do zabytkowej Kaplicy Witkiewicza w Jaszczurówce wykonanej zgodnie z kanonem stylu zakopiańskiego. Warto też wspomnieć, że w 2007 roku obchodziła swoje setne urodziny i jest miejscem często odwiedzanym przez przyjeżdżających turystów.

Pragniemy wspomnieć, że w trosce o Państwa komfort i wygodę do dyspozycji naszych gości oddajemy aż 30 pokojów, co w sumie przekłada się na około 100 miejsc noclegowych w 3 domach wybudowanych w promieniu 200 metrów. A stąd też już niedaleko Jaszczurówka, Bystre czy też Polana pod Nosalem, malownicza Polana Olczyska i Nosalowa Przełęcz z dwoma szlakami i trzema nartostradami. Wybierając wypoczynek w tej części Zakopanego ufamy, że za każdym razem poczujecie Państwo niezwykły klimat i przyjemny relaks spacerując w pobliżu górskich scenerii. Podążając jeszcze dalej przekonacie się, że od naszych obiektów całkiem niedaleko znajduje się skocznia narciarska Wielka Krokiew, która jest absolutnym punktem do zobaczenia dla osób przebywających w Zakopanem.

Bardzo dobre usytuowanie domów, również blisko Kuźnic (35 min. piechotą), do których serdecznie zapraszamy ma niewątpliwie wpływ na to, że są one chętnie i często wybierane przez gości pragnących odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku w górskim otoczeniu.

Zachęcamy już teraz sprawdzić dostępność dogodnych dla Państwa terminów na dokonanie rezerwacji pobytu. Przyjazd do Zakopanego to słuszna decyzja, aby móc z bliska zobaczyć piękno Tatr! Polecamy!