U Florka II

U Florka II

„U Florka II ” to dom , w którym znajduje się 8 pokoi z łazienkami i tv  / pokoje posiadają balkony/

Do dyspozycji Gości sala ogólnodostępna wyposażona w czajnik, kuchenkę elektryczną i podstawowe naczynia. Parking na terenie ośrodka.

 

u florka II
PARTER
nr
1   – 3- osob.
2   – 4- osob.*
3   – 4-osob.*
4   – 3-osob.
I PIĘTRO
nr
5  – 3-osob.
6  – 4-osob.
7  – 4-osob.*
8  – 3-osob.
* możliwość dostawki

 

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dlatego też w ramach oferty organizujemy także imprezy integracyjne, imprezy okolicznościowe z wieloma atrakcjami. Szczegóły każdorazowo ustalamy z zainteresowanymi klientami, aby móc przygotować scenariusz wydarzenia spełniający wszelkie oczekiwania. Pieczenie barana, prosiaka, kosztowanie regionalnych dań przy akompaniamencie góralskiej muzyki to zaledwie jedna z wielu opcji, które pragniemy polecić. Świetna zabawa i doskonały nastrój są tym, czego zapewne doświadczycie Państwo wybierając pobyt w naszym obiekcie U Florka II. Oferujemy pokoje gościnne z łazienkami, telewizją, balkonami w których spędzicie Państwo przyjemnie czas. Decydując się na noclegi u nas zapewniamy atrakcyjne ceny. Przyjazna atmosfera, dobre standardy, a przy tym życzliwość właścicieli sprawia, że przez cały rok chętnie odwiedza nas liczne grono osób z całego kraju. Do dyspozycji naszych gości jest także ogólnodostępna sala wyposażona w czajnik, kuchenkę elektryczną, podstawowe naczynia. Na terenie ośrodka znajduje się także parking. Zadbaliśmy o przyjemny klimat, aby każdy kto zarezerwuje pobyt mógł wypocząć tak, jak tego oczekuje.

Dogodne położenie sprawia, że możecie się wybrać na górskie wędrówki i zobaczyć miejsca w Zakopanem i okolicach, które zachwycają swoją wyjątkowością. Jesteśmy przekonani, że widoki Tatr na długo pozostaną w pamięci i będziecie do nich chętnie powracać. Zapraszamy przez cały sezon na wypoczynek w otoczeniu przyrody. Miłośnicy zimowego szaleństwa zapewne będą zadowoleni, że w bliskiej odległości od naszego domu noclegowego znajduje się kompleks narciarski Nosal. Nie zwlekajcie i już teraz sprawdźcie najbliższe wolne terminy na dokonanie rezerwacji w ośrodku U Florka!

Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do naszych ośrodków w związku z pojawiającymi się pod Giewontem „wirtualnymi kwaterami” to zapraszamy na stronę: CEIDG