U Florka

U Florka

Planujecie Państwo wypoczynek w Zakopanem? W takim razie zachęcamy Was do dokonania rezerwacji pobytu w naszym ośrodku „U Florka”. Przygotowaliśmy dla Państwa 5 pokoi z łazienkami, balkonami i tv. W domu tym znajduje się stołówka , gdzie do dyspozycji Gości jest czajnik i lodówka. Parking obok ośrodka.

 

U Florka


Specyfikacja pokoi:

 

 Nr pokoju max ilość miejsc 
 4 2 +1 / dostawka / I piętro
 5 4 +1 / dostawka / I piętro
 6 3 +1 / dostawka / I piętro
 8 3 +1 / dostawka/ II piętro
 9 3 II piętro

Zapraszamy o każdej porze roku zarówno klientów indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Obiekt usytuowany jest w spokojnym i wyjątkowo urokliwym otoczeniu skąd już niedaleko do wielu szlaków górskich, co z pewnością ucieszy miłośników wędrówek. Zwolennicy aktywnego wypoczynku również będą zadowoleni, ponieważ w bliskiej odległości znajduje się też kompleks narciarski Nosal. Dogodne położenie ośrodka U Florka sprawia, że możecie Państwo spędzić czas podziwiając niezwykle zachwycający krajobraz górski udając się jednocześnie w miejsca, które należy zobaczyć będąc w Zakopanem. Chcemy wymienić chociażby Wielką Krokiew, Jaszczurówkę, Kuźnice czy Krupówki.

Zakopane to niewątpliwie świetny wybór na imprezy okolicznościowe, imprezy integracyjne, wczasy rodzinne czy też wypady tylko we dwoje. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów organizując właśnie różnego rodzaju imprezy z licznymi atrakcjami. Może to być ognisko w nowo wybudowanym szałasie Kurniawa połączone z pieczeniem prosiaka, pstrąga, baraniny, w zimie- kuligi, wycieczki. Jesteśmy elastyczni i chętnie służymy pomocą przy wyborze najlepszej formy rozrywki, aby Państwa wydarzenie spotkało się z jak największym entuzjazmem ze strony uczestników i świetną zabawą.

W obiekcie U Florka zapewniamy tanie noclegi w świetnych warunkach. Rezerwując dłuższe pobyty dla większej ilości osób możecie także uzyskać specjalne rabaty cenowe. Dbamy o komfort przyjeżdżając gości, dlatego też w ośrodku znajduje się m. in. stołówka (gdzie do użytku jest czajnik, lodówka, naczynia). Wspaniała atmosfera, doskonałe tradycyjne jedzenie serwowane w trakcie imprez okolicznościowych, życzliwość, komfort najlepiej charakteryzują pobyt U Florka. Każdy, kto pragnie zachwycić się górskimi widokami stolicy polskich Tatr koniecznie powinien wybrać Zakopane. Polecamy!

Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do naszych ośrodków w związku z pojawiającymi się pod Giewontem „wirtualnymi kwaterami” to zapraszamy na stronę: CEIDG