Willa Sport

Willa Sport


Przygotwaliśmy dla Państwa 17 pokoi z łazienkami i balkonami. Do dyspozycji sauna.

 

Piętro

Numer pokoju

Ilość miejsc

 

Piętro

Numer pokoju

Ilość miejsc

Parter

Nr 1

2

 

Parter

Nr 11

2

Nr 2

3

 

Nr 12

3

Nr 3

4

 

Nr 13

3

I piętro

Nr 4

2

 

I piętro

Nr 14

2

Nr 5

3

 

Nr 15

2

Nr 6

3

 

Nr 16

2

Nr 7

3

 

II piętro

Nr 17

2

II piętro

Nr 8

2

 

Nr 18

2

Nr 9

4

 

 

silownia nocleg Zakopane swietlica nocleg Zakopane
 sauna nocleg Zakopane

 

Zapraszamy na wypoczynek do Zakopanego klientów indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Willa Sport dysponuje 17 pokojami z łazienkami i balkonami. Jeżeli tylko pragniecie Państwo spędzić czas w wyjątkowym miejscu, w otoczeniu natury i pięknych widoków Tatr wybór naszego obiektu będzie słuszną decyzją.

Przez cały sezon odwiedzają nas goście z całego kraju, których serdecznie witamy w stolicy polskich gór. Organizujemy również imprezy okolicznościowe, imprezy integracyjne z wieloma atrakcjami. W zależności od wymagań możemy przygotować dla Państwa takie rozrywki jak: ognisko, pieczenia prosiaka, barana, a do tego jeszcze kosztowanie lokalnych potraw. Czas będzie umilać góralska kapela i doskonałe humory każdego z uczestników, czego jesteśmy pewni.

Polecamy noclegi w wyjątkowo przystępnych cenach. W przypadku, kiedy zdecydujecie się Państwo na dłuższy pobyt chętnie zaproponujemy specjalne rabaty cenowe. Nasz obiekt Willa Sport usytuowany jest w spokojnej części Zakopanego, niedaleko Doliny Olczyskiej oraz w pobliżu Nosala. Co więcej w bliskiej odległości przebiegają również liczne szlaki turystyczne, skąd można wybrać się na górskie wędrówki podziwiając niezwykłe panoramy Tatr. Pokoje gościnne zostały optymalnie wyposażone dla pełnego komfortu. Chcąc odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku, za to z urokliwą perspektywą tatrzańskich widoków już teraz zapraszamy do przyjazdu, do Zakopanego. Jesteśmy pewni, że docenicie Państwo góralską gościnność i przyjemny klimat panujący w ośrodku Willa Sport będącym idealnym miejscem na odpoczynek. Kiedy już będziecie zdecydowani koniecznie skontaktujcie się z nami w celu sprawdzenia interesującego, wolnego terminu na dokonanie rezerwacji pobytu w naszym pensjonacie.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do naszych ośrodków w związku z pojawiającymi się pod Giewontem „wirtualnymi kwaterami” to zapraszamy na stronę: CEIDG